⭐Bahar bitkileri.
Çilekler – Çilek bitkisi her 4 günde bir 1 Çilek verir, küçük bir rastgele şansla daha fazla Çilek elde edilir. Yumurta Festivali’nde (İlkbahar 13’ünde) elde edilir. 120 gr’a satılır.

Yeşil Fasulye – Yeşil Fasulye 10 günde büyüyen ve her 3 günde bir fasulye üretmeye devam eden bir sebze türüdür. 40g’a satılıyor.

Uşkun – Uşkun 13 günde büyüyen bir meyve türüdür. Uşkun tohumları yalnızca Vaha’dan veya bazen Seyahat Arabasından satın alınabilir, 220 gr’a satılıyor.

Karnabahar – Karnabahar 12 günde büyüyen bir sebze türüdür, 175gr’a satılıyor.

Patates – Patates, 6 günde büyüyen bir sebze türüdür. Hasat edildiğinde her Patates bitkisi, Günlük Şansa dayalı olarak fazladan bir 1 patates verir. 80gr’a satılır.
⭐Yaz bitkileri.
Yabanmersini – Yabanmersini 13 günde büyüyen ve her 4 günde bir yaban mersini üretmeye devam eden bir meyve türüdür.Her hasattan 3 yaban mersini verir, daha fazla yaban mersini için küçük bir şansla hasat edilmelidir. 50gr’a satılır.

Yıldızmeyvesi -Yıldızmeyvesi, 13 günde büyüyen bir meyve mahsulüdür. 750gr’a satılır.

Şerbetçiotu – Şerbetçiotu, 11 günde büyüyen ve her gün şerbetçiotu üretmeye devam eden bir sebze mahsulüdür. Şerbetçiotu, Soluk Bira yapmak için bir fıçıya konabilir. 25 gr’a Satılır.

Acı Biber – 5 günde büyüyen bir meyve mahsulüdür. her Acı Biber bitkisi her 3 günde bir 1 Acı Biber verir ve küçük bir rastgele şansla daha fazla Acı Biber verir. 40gr’a satılır.

Kavun – Kavun, 12 günde büyüyen bir meyve mahsulüdür. 250gr’a satılır.

Kırmızı Lahana – Kırmızı Lahana 9 günde büyüyen bir sebze mahsulüdür.Tohumlar 2. Yıldan itibaren mevcuttur 260gr’a satılır.
⭐Sonbahar bitkileri.
Kızılcık – Kızılcıklar 7 günde büyüyen bir meyve mahsulüdür. Hasat edildiğinde, her Kızılcık bitkisi her 5 günde bir 2 Kızılcık verir, küçük bir rastgele şansla daha fazla Kızılcık verir. 75 gr’a satılır.

Üzüm – Üzüm, 10 günde büyüyen ve 3 günde bir üretime devam eden bir meyve mahsulüdür. Ayrıca Pelikan Kasabasında, Yaz aylarında veya Yaz Tohumlarından yetiştirilebilirler. 80 gr’a satılır.

Balkabağı – Balkabağı, 13 gündebüyüyen bir sebze mahsulüdür. 320gr’a satılır.

Enginar – Enginar 8 günde büyüyen bir sebze mahsulüdür. Tohumlar 2. Yıldan itibaren mevcuttur 160gr’a satar.
⭐Kış bitkileri.
⭐kışın bitki olmaz serada aldıgınız tohumları büyütebilirsiniz

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.