Bu doğrusal olmayan aksiyon RPG, Souls benzeri oyunlari sevenler için ilgi çekici bir örnek.
Mortal Shell, merak uyandıran mekaniklere sahip karanlık ve derin bir aksiyon-RPG, ancak oynamaya değer mi? İşte zaman ayırmaya değip değmeyeceğine dair görüşüm.
Souls benzeri oyunların ve karanlık, düşündürücü aksiyon oyunlarının hayranıysanız, Mortal Shell’in radarınıza girdiğine hiç şüphe yok.
“Parçalanmış bir dünyada akıl sağlığınızı ve direncinizi test eden derin bir aksiyon-RPG” olarak tanımlanan bu macera, sizi zorlu boss savaslari ve “Ölümcül Kabuklar – Mortal Shell” adı verilen “uyanış” varlıkları keserken buldugunuz bir macera.
Vücutları kayboldu ve çeşitli düşmanlarla yüzleşmek için onların içinde yaşamalısın. Temel olarak, bazı zorlu düşmanlarla karşı karşıya kalacaksınız ve elbette çok öleceksiniz.

Mortal Shell oynamaya değer mi?

Mortal Shell’in oynamaya değer bir oyun olup olmadığı, nihayetinde kendiniz karar vermeniz gereken bir oyun.
Bununla birlikte, nesnel olarak, meydan okuma, karanlık fantezi unsurları ve heyecan verici Souls benzeri bir atmosfere sahip ilgi çekici bir oyun. Sizi düşünmeye zorlayan zorlu boss dövüşlerine giriyorsunuz, kesinlikle cok keyif alacaksınız.Oyunda, hardcore oyuncuların şüphesiz keyif alacakları birkaç katman var, ancak Mortal Shell, kolayca hüsrana uğrayan veya kalbi zayıf olanlara göre değil. Bu sizi rahatsız etmiyorsa, elbette, hemen oyunu oynamaya baslayin!
Dark Souls benzeri unsurlarla dolu gotik bir macera isteyen herkes memnun olacaktır.Mortal Shell kesinlikle oynamaya değer.

Mortal Shell’in konusu nedir?

Mortal Shell, sizi karanlık, ürkütücü bir yeraltı dünyasını keşfederken buldunuz ,doğrusal olmayan bir aksiyon oyunudur. Göreviniz, Fallgrim aracılığıyla bu bölgeden gerçek dünyaya geçmek için savaşmaktır.Fallgrim’e girdikten sonra, geçmiş kahramanların cesetlerine veya “shell”lerine sahip olmakla görevlendirilirsiniz. Bu son derece zorlu, kasvetli bir macera ve gerçekten de defalarca ölebilirsin. Karakteriniz, saldırabilen, kaçabilen ve savuşturabilen yavaş, ama metodik bir dövüşçü.Devasa troller ve diğer fantastik canavarlar da dahil olmak üzere bir dizi zorlu bosslar ile karşılaşacaksınız. Dövüş yoluyla, ilerledikçe ortaya çıkan hikayenin parçalarını ve parçalarını elde etmenin yanı sıra başarıya da ulaşacaksınız.

Mortal Shell’de co-op var mı?

Ne yazık ki, geliştirici Cold Symmetry’ye göre Mortal Shell’de herhangi bir çok oyunculu mod bulunmuyor. Reddit’teki geliştiriciler tarafından yönetilen bir SSS’ye göre, şu anda gelecekte oyuna ekleme planları da yok.Cold Symmetry, “küçük bağımsız bir takım” oldukları için “şu an için PVP veya co-op planları olmadığını” belirtti.Ne yazık ki şu anda co-op veya çok oyunculu oynayamazsınız, ancak bu sonsuza kadar söz konusu olmayacağı anlamına gelmez. Yapılacak en iyi şey, bu konudaki güncellemeler için Cold Symmetry’nin sosyal paylaşımlarını takip etmektir.

Mortal Shell’i bitirmek ne kadar sürer?

Mortal Shell’i bitirmenin ne kadar sürdüğüne ilişkin mevcut tahminler, yaklaşık olarak 10 ila 15 saat arasındadır.Sadece düz, gösterişsiz bir oyun arıyorsanız, muhtemelen 10 veya 11 saate bitirebilirsiniz. Özellikle orijinal betayı oynamadıysanız, görülecek her şeyi görmek istiyorsanız, oyunda 15 saat veya daha fazla zaman harcamaniz gerekir.

Oyundan ne çıkaracağınız size kalmış. Hızlandırabilir ve bosslari olabildiğince çabuk kesebilir veya boş zamanlarınızda keşfedebilir ve %100 tamamlamaya çalışabilirsiniz. Oyunun güzelliği de burada, çünkü ondan ne isterseniz alıyorsunuz.

Buradan 28 dakikalik speed run seyredebilirsiniz.

YouTube player

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.